Aron en Ruben op NK Afstanden

Voor degenen die door het milde herfstweer nog geen moment aan kou gedacht hebben: Het schaatsseizoen is weer begonnen! Komend weekend wordt het Nederlands Kampioenschap Afstanden verreden in de Friese schaatsarena Thialf.

Met gepaste trots laten wij weten dat zowel Aron als Ruben Romeijn aan het vertrek staan bij de sprintnummers. Voor Aron is het zijn tweede toernooi bij de senioren. Hij komt uit op twee afstanden, te weten de 500m en de 1000m. De wedstrijd over twee keer 500 meter wordt voor Ruben zijn debuut bij de senioren. Dat is best bijzonder, want het is maar voor weinigen weggelegd om als junior uit te komen tussen de grote mannen.

Het programma is als volgt:

Vrijdag 4 november
19:00 uur 500m, eerste serie

Zaterdag 5 november
13:40 uur 500m, tweede serie
15:15 uur 1000m

In het stadion zullen ze aangemoedigd worden door een flinke delegatie fans. Daar blijft het niet bij, want ook de thuisblijvers kunnen dit enerverende toernooi volgen, gewoon vanaf de bank.

Dus zet die televisie op Nederland 1 en geniet van het optreden van onze jongens!
romeijn inbouwstation aron romeijn nk schaatsen 2010

Nieuws

iPhone 4S uit voorraad leverbaar

20/04/12 - In oktober introdudeerde Apple de nieuwe iPhone 4S. Vanwege de grote belangstelling was dit toestel aanvankelijk alleen op bestelling te leveren, maar een half jaar na de introductie is dit toestel doorgaans ook uit voorraad leverbaar.

Lees meer >

iPad 2 uit voorraad leverbaar

16/03/12 - De iPad 2 is al geruime tijd op bestelling bij ons verkrijgbaar. Momenteel zijn er twee stuks op voorraad.
(Update: beiden verkocht)

Lees meer >

Gratis Meguiar's tas

12/03/12 - Bij besteding van €100,- aan Meguiar's producten ontvangt u dit voorjaar een gratis tas!

Lees meer >

Big Sale Actielijst

29/02/12 - Het is Big Sale bij Romeijn. De demomodellen van 2011 gaan in de uitverkoop. Dat levert kortingen op tot 50%!

Lees meer >

Focal IFP 207

27/02/12 - Focal, al jarenlang een van onze vaste partners, heeft speciaal voor Peugeot een hoogwaardige geluidsinstallatie ontwikkeld: IFP 207.

Lees meer >